קצת עלינו

מי אנחנו?

חברת APT מערכות תוכנה הוקמה בשנת 1998 במטרה למצוא את הפתרונות המתקדמים ביותר לניהול מוסדות וארגונים, למנהלי העמותות וקרנות הצדקה, ולבעלי העסקים, אשר ייתן להם מענה לצרכים הייחודיים שלהם. מאז ועד היום אנו מספקים את שירותינו לכאלף עמותות מוסדות ועסקים, עם אלפי עמדות פעילות ברחבי הארץ.

מבין לקוחותינו נמנים מגוון רחב של מוסדות ועמותות מכל גווני הקשת של הציבור בישראל. עמותות וארגוני צדקה גדולים וקטנים, מוסדות חינוך, ישיבות, בתי ספר ותיכונים, גמחים, חברות ועסקים.

המערכות שלנו מציעות את הפתרונות המתקדמים ביותר לשליטה ובקרה בכל תחומי ניהול הכספים ויחסי הציבור של המוסד, כמו"כ פתרונות סליקה בכל אמצעי התשלום הקיימים. 

חברתנו שמה לה לדגש את הנושא המורכב ביותר בתחום ניהול מערכות נתונים, והוא נושא אחזור נתונים, שליפתם בדוחות, ויצירת חתכים חכמים, הפתרונות שאנו מציעים הינם מהמתקדמים והמשוכללים ביותר בעולם, הפותח פן חדש למנהל ולמוסד בניהול חכם של המערכות. אנו שמים דגש מיוחד על מתן שירות תמיכה והדרכה בהטמעת המערכות, סיוע מינוף וליווי הלקוח בכל עת.

לא לחינם הגיע חברתנו בס"ד לפסגה בתחום התוכנות לניהול ושיווק למוסדות ולעמותות הצדקה, השילוב הנדיר של מקצועיות, אמינות, ומעל הכל השרות האישי שאנו מעניקה לכל לקוח ולקוח הינה אחת ממרכיבי סיפור ההצלחה הגדולה שלנו.

APT CRM

תוכנת APTCRM פותחה לאחר למעלה מ 20 שנה של פיתוח, קידום וניהול של למעלה מאלף מוסדות, עמותות ועסקים באמצעות התוכנות הפופולאריות תורמים, קל מוסד, שיווקית וחיובית.

התוכנה כוללת בתוכה את כל הצרכים לניהול עמותות, מוסדות ועסקים, ובנויה באופן מודולרי להתאמה מושלמת לצרכים המדויקים שלך. מגוון המערכות והפתרונות שאנו מציעים בנויים ומאופיינים על פי הצרכים של מנהלי המוסדות והעמותות, ואנו שוקדים כל העת להתאים ולשדרג את המערכות על פי צרכי הלקוחות.

המערכת בנויה בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, ומבוססת על מסדי נתונים ב-SQL תוך שימת דגש מיוחד על אחזור מהיר וחכם של הנתונים. נלווים לתוכנה עשרות מודולים ומערכות דיוור ותקשורת מתקדמות לייעול העבודה שלכם, ולקבלת מקסימום תוצאות לטובת העמותה או העסק שלכם.

אנו בטוחים שעם שימוש נכון וחכם במערכת תראו תוצאות מעולות תוך זמן קצר

המשימה שלנו

מתן מענה אינטגרטיבי ללקוחותינו, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, ובהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח. אנו מציעים פתרונות מובילים בכל צרכי ניהול המשרד, ומחויבים לרתום את מיטב המוחות כדי לספק לכם את הפתרון המתאים ביותר תוך השגת שביעות רצון מלאה של לקוחותינו, כמו"כ שמנו דגש מיוחד על מתן שירות ותמיכה ללקוחתינו ואנו משקיעים ללא הרף על מנת לייעל את מערך השירות, בכל האמצעים הקיימים.

החזון שלנו

להמשיך להיות הגוף המוביל בתחומי ה-CRM בארץ ובשווקים נוספים בעולם. אנו שואפים להיות הבחירה הטבעית של לקוחותינו בתחומי עיסוקנו, באמצעות מקצועיות, הוגנות, יצירתיות ומתן שירות ולהתייצב תמיד ראשונים בקדמת הטכנולוגיה. אנו שמים דגש מיוחד בנושא איכות ושביעות רצון לקוחותנו ואיננו חוסכים במאמצים להשגת מטרה זו.
אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים, ולהנות ממערכות וממשקי ניהול שטרם הכרתם עד היום בשוק העולמי, תוך מתן שירות אישי וצמוד לאורך כל הדרך !!!

בואו להכיר חווית ניהול שטרם הכרתם

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

פנייתך התקבלה בהצלחה!

אנו מטפלים בפנייתך, והיא תטופל בהקדם

ניתן ליצור איתנו קשר גם בדרכים אחרות: