קלפלט - מערכת שליחת מסמכים וקבלות


קצת על התוכנה

מערכת קל פלט נותנת מענה לאחד מהצרכים החשובים ביותר במשרד מתקדם, והוא האפשרות לשלוח ולתעד מסמכים שנשלחו והתקבלו בדרך אלקטרונית דרך פקס או מייל. במערכת החדשה ניתן לקשר ולשלוח מסמכים מכל מקום בתוכנה, החל ממסך קליטת תרומה, ועד משימה או ברכה וכדומה, ובנוסף ניתן לשלוח מסמך בצורה קבוצתית דרך מחולל הדוחות. ניתן להגדיר בכל כרטיס את אופן שליחת המסמך, באמצעות הדואר, או באמצעות הדוא"ל. ניתנת אפשרות לעצב קבלה מיוחדת לאימייל כולל הלוגו או דף המסמכים שלכם. ניתן לצרף דפי HTML כולל מיזוג שדות. כמו”כ במערכת קלפלט ניתן לשלוח הודעות SMS לתורם/לקוח, וכן הודעות SMS לכל חתך במחולל דוחות. למערכת קל-פלט מצורפת תוכנת Mail Server שבה ניתן לצפות בכל הדואר היוצא, בדואר העומד לשליחה, ובדואר שנמצא שגוי ועוד. מערכת ה"קל-פלט" מאפשרת להגדיר כתובת אימייל מרכזית שליחה וכן להגדיר כתובת נפרדת לכל משתמש.

במאי 2019 המערכת השתדרגה משמעותית עם פונקציות רבות, בינהם קבלת דוא"ל נכנס, עם ניהול חשבונות מייל לכל משתמש, קבלת הדואר ישירות לתוך כרטיס התורם/לקוח. כך שניתן לצפות בכל הדיאלוג של הדוא"ל היוצא והנכנס.

מערכת קלפלט מלווה אתכם לכל אורך העבודה בתוכנה, מרכזת לכם את כל הפעילות לתוכנה, וחוסכת לכם הוצאות מיותרות ושעות עבודה רבות:
מסמכי קלפלט – במערכת ניתן לערוך מסמכים ממוזגים מעוצבים לטעמכם על ידי עורך המסמכים המתקדם שלנו, את מסמכים אלו תוכלו להפיק בתוכנה, ולשלוח אותם לתורמים/לקוחות הן מתוך הכרטיס של התורם/לקוח והן בשליחה מרוכזת לחתך דרך מחולל הדוחות.
שליחת קבלות – במערכת תוכלו לשלוח קבלות/חשבונית בהפקה מרוכזת או בהפקת של קבלה לתורם ספציפי, כמו"כ תוכלו להגדיר בכל קופה את הקבלה שתישלח וקובץ HTML שיצורף לגוף ההודעה.
מחולל הדוחות – תוכלו לשלוח כל דוח ממחולל הדוחות לכל כתובת מייל שתבחרו. כמו"כ תוכלו לשלוח מסמכי קלפלט, מסמכי מיזוג דואר ותבניות HTML לחתך שבחרתם במחולל הדוחות. והכל בלחיצת כפתור.
מיזוג דואר - בכל כרטיס תורם/לקוח תוכלו לשלוח מסמך מיזוג דואר לכתובת המייל של התורם. המערכת תמזג ותשמור את המסמך לפורמט PDF ותשלח למייל של התורם/לקוח.
תבניות HTML – במערכת תוכלו לערוך תבניות וקבצי HTML על ידי עורך ה – HTML שלנו. תוכלו להוסיף קישורים, תמונות מקושרות, ומיזוג שדות מתוך כל מחלקה בתוכנה. כמו"כ תוכלו לצרף קבצים לתבנית המייל, ולאחר מכן לשלוח במייל לתורם/לקוח מתוך הכרטיס, או בצורה מרוכזת לחתך במחולל הדוחות.
שרת הדואר Server Mail – שרת המיילים מבצע את פעולת השליחה והקבלה של המיילים ותיעוד הודעות וקבצי המייל שנשלחו. עם ניהול וטיפול בדואר נכנס שלא נקרא, כמו"כ ניתן לצפות בפירוט ותיעוד של הודעות המייל/פקס שנשלחו לתורם/לקוח נוכחי. במערכת ישנם עשרות עיצובים מובנים להתאמה אישית לכל משתמש. 
סרגל הכלים – תוכלו בכל עת לשלוח הודעות בדוא"ל ולצרף קבצים למייל, כמו"כ לשלוח פקסים ומסרונים ב – SMS דרך סרגל הכלים במסך הראשי של התוכנה. 
דוא"ל נכנס – התוכנה מקבלת (חשבונות gmail בלבד) דוא"ל נכנס, עם אופציה לנהל מספר חשובנות אימייל לכל משתמש בתוכנה, והמערכת תתייק את ההודעה בכרטיס התורם, כמו"כ ניתן להשיב או להעביר את ההודעה ישירות מכרטיס התורם.